Наприкінці березня, 21 – 27.03.2021 р. у м. Чернігів проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років і всеукраїнський турнір на призи Олімпійської чемпіонки Н. Скакун. На цих престижних змаганнях вдало виступила студентка факультету фізичного виховання спеціальності: 017 Фізична культура і спорт (група СП 18 Б), майстер спорту України Катерина Бугай.

В кінці зими, а точніше 25 - 28 лютого у місті Чернігів проходили Всеукраїнські змагання найсильніших юніорів України з тенісу настільного. У змаганнях брала участь студентка факультету фізичного виховання, групи СП20Б, майстер спорту України Куріщенко Марія. Ці змагання були одним з етапів відбору до юніорської збірної України, яка буде брати участь у чемпіонаті Європи у червні 2021 року. 

Кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту 23 - 24 лютого 2021 року провела IV Всеукраїнський науково-практичний семінар «Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту». Семінар був присвячений 100-річному ювілею університету та 65-річному ювілею факультету. Мета семінару: створення умов для обміну досвідом науковців і практиків, фахівців у сфері фізичної культури, спорту, рекреації та формування перспектив розвитку галузі. Завдання семінару: актуалізація стратегічних напрямів розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту; ознайомлення з інноваційними технологіями в галузі оздоровчої та рекреативної фізичної культури; напрацювання перспективних шляхів подальшого розвитку галузі фізичної культури та спорту.

Не перестають дивувати своїм спортивним завзяттям студент групи СП19Б (спеціальність: 017 Фізична культура і спорт) Олег Дорощук та його тренер Геннадій Здітовецький. Так, 10 - 12 лютого 2021 року, в м. Суми проходив Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих та молоді. Олег Дорощук подолав планку на висоті 228 см. Він посів 2 місце серед дорослих та 1 місце серед молоді, виконавши норматив майстра спорту міжнародного класу України.

Минулий рік був дуже складним з погляду організації, проведення тренувального процесу. Скасовувались та переносились спортивні змагання, припинялась робота спортивної інфраструктури. Але спортивна діяльність є невід’ємною частиною життя кожного спортсмена та тренера. Тому в таких надзвичайних умовах професійні тренери та спортсмени знаходять можливості для тренувань та підтримки своєї спортивної форми. У 2020 році було скасовано 90 % змагань з тенісу настільного, але після “карантинної відлиги” у вересні був проведений командний Чемпіонат України в місті Чернігові. У цих змаганнях брав участь студент факультету фізичного виховання (група СП17Б), майстер спорту України Всеволод Брояковський.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання