23 червня 2021 року, напередодні відзначення Дня молоді, у парку Перемоги міста Кропивницького за участі міського голови Андрія Райковича та секретаря міської ради Олега Колюки відбулося нагородження переможців міського конкурсу «Молода людина року – 2021».

9 червня 2021 року в прес-центрі Центральноукраїнського бюро новин відбулася презентація книги «Олімпійська спадщина Кіровоградщини». На презентацію зібралися керівники спортивної галузі нашої області та Кропивницького, провідні фахівці, тренери та журналісти.

З 8 по 9 червня в місті Бахмут (Донецька обл.) був проведений Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Для багатьох спортсменів це був вирішальний старт, оскільки саме там була можливість отримати бажану путівку на Чемпіонат Європи серед молоді (8 - 11 липня 2021 року в м. Таллінн, Естонія). В секторі для стрибків у висоту змагалося 11 учасників з усіх регіонів України.

В холодну дощову погоду 29 – 30 травня у далекому Івано-Франківську на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу успішно виступила наша збірна команда легкоатлетів у складі Олега Дорощука, Антона Мокряка, Єгора Семенова, Іллі Попова, Павла Безшкуренка, Максима Зінченка, Ірини Стоян, Вікторії Крамаренко. У змаганнях брало участь 45 ЗВО з різних регіонів України.

В м. Хмельницький відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп. Студент групи СП19Б Володимир Тютюшкін виборов перше місце серед юніорів та став абсолютним чемпіоном за формулою IPF.