кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент

Закінчила факультет фізичного виховання Кіровоградського педагогічного інституту ім. Володимира Винниченка, з відзнакою.

Тема кандидатської дисертації: «Оцінка індивідуальних можливостей моторно обдарованих хлопчиків 10–13 років» (2001 р. спеціалізована вчена рада Львівського державного інституту фізичної культури).

Коло наукових інтересів: теоретико-методичні основи підготовки спортсменів.

Найважливіші наукові праці:

Навчальні посібники: «Адаптація та функціональні резерви спортсмена: методичні рекомендації», «Організаційно-методичні основи підготовки спортсменів», «Фізкультурно-спортивні споруди», «Основи адаптації у спорті».

Навчально-методичні матеріали: «Методика оцінки моторної обдарованості хлопців 10–13 років» (методичні рекомендації для вчителів ЗОШ).

Статті:  Опубліковано понад 30 наукових та науково-методичних праць, серед яких статті у фахових виданнях, матеріалах міжнародних конференцій.

Наукове керівництво: Підготувала 7 магістрів.