fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Зимові старти легкоатлетів

У Черкасах 13-14 грудня проходив ХХХІ Всеукраїнський меморіал пам’яті ректора Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького, професора, генерала О.В. Тканка. У ньому брала участь легкоатлетична збірна команда ЦДПУ ім. Володимира Винниченка.

Призерами турніру в бігу на 50 м стали майстер спорту України Віталій Пархоменко (5.86 с), Євген Царенко (5.86 с), Павло Безшкуренко (6.16 с), Дар’я Константінова (6.73 с). Бронзовою призеркою змагань в бігу на 1000 м стала Вікторія Грицик (3.40.89 с).

Окрасою турніру стали виступи стрибунів у висоту. Перше місце прогнозовано посів срібний призер юнацьких олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро майстер спорту України Олег Дорощук з результатом 215 см. Другим став майстер спорту України Антон Мокряк (205 см), а третім – Єгор Семенов (200 см). Таким чином весь п’єдестал у цьому популярному виді був за нашими спортсменами.

В результаті дводенної напруженої безкомпромісної боротьби наша команда посіла почесне ІІІ місце, здобувши 13622 очок. Готували до успішного виступу команду В.О. Пархоменко та Г.Б. Здітовецький, а поїздка стала можливою за підтримки голови профкому студентів нашого університету Олександра Сергійовича Самосьєва.

Тож напередодні Нового року побажаємо нашим спортсменам-легкоатлетам олімпійського здоров’я та вдалих стартів у 2020!