fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студент факультету фізичного виховання виборов срібло на міжнародному турнірі у стрибках у висоту в Італії!

Студент 4 курсу факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, стрибун у висоту, майстер спорту міжнародного класу, Олег Дорощук став срібним призером міжнародного турніру в Італії (м. Роверето). Олег взяв висоту 2 метри 27 сантиметрів та встановив особистий рекорд у змаганнях на стадіоні. Золото дісталося спортсмену з Японії Томохіро Шінно, який взяв ту саму висоту, але з першої спроби. Бронза — у Гаміша Керра з Нової Зеландії (2 метри 22 сантиметри).

Вихованець тренера Геннадія Здітовецького, Олег Дорощук в 2022 році вперше за свою спортивну кар’єру пройшов відбір до фіналу чемпіонату Європи серед дорослих у німецькому Мюнхені, показавши там четвертий результат.

Вітаємо Олега Дорощука, його тренера Геннадія Здітовецького з великим досягненням та бажаємо нових звершень у спорті й навчанні! Так тримати!