fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студент факультету фізичного виховання виборов золото на чемпіонаті України зі стрільби кульової!

Із 6 до 12 вересня 2023 р. у місті Вінниці проходив чемпіонат України з олімпійських вправ імені заслуженого тренера України А.П.Кукси зі стрільби кульової. 250 спортсменів з різних областей України стали учасниками змагання. Студент факультету фізичного виховання ЦДУ ім. В.Винниченка Роман Копійка, Майстер спорту зі стрільби кульової, гідно представив нашу область, а у вправі ПП-МІКСТ виборов звання чемпіона України. Спортсмен тренується під керівництвом Заслуженого тренера України Ібрагімова Ілгама.

2 1Разом із Романом почесне звання здобула школярка з смт Петрове Юлія Ісаченко, Майстер спорту зі стрільби кульової, неодноразова чемпіонка та призерка України. Варто зауважити, що вправа ПП-МІКСТ виконується за особливими правилами: спортсмени виступають у парі (чоловік + жінка), здійснюють 30 пострілів упродовж 30 хвилин. За кількістю набраних балів чотири пари проходять до півфіналу, дві пари-переможці півфіналу виходять у фінал і змагаються між собою за золото-срібло, а дві інші пари за 3-4 місце. Наша пара на цьому чемпіонаті виборола золото!

Пишаємося, вітаємо чемпіонів та тренера з черговою перемогою! Бажаємо підкорення нових спортивних висот!