Додати коментар

Коментарі   

# Олена Старицька 12.02.2022, 22:25
Найкращий університет, найкращий факультет- для мене це справжня освіта, фундамент всього життя. Найкращі викладачі, які навчили професіоналізму та грамотності, яких завжди згадую - улюблена Ольга Михайлівна Ткаченко, Гора Т.П., Босий О.Г., Живицька Л.В., Горська Г.О., Круть Ю.З., Бурдіян Б.Г. та багато інших… Ви найкращі!!!
Відповісти
# Дарія Іщенко 08.10.2021, 23:15
З 2013 по 2017 рік навчалася на мистецькому факультеті, на кафедрі хореографії. Дуже вдячна викладачам за цікаві пари та незабутні моменти життя. Викладачі навчили мене ніколи не здаватися та йти до своєї мети. Завдяки знанням, які дала мені кафедра, я викладаю хореографію у школі і дітям дуже подобається. Спасибі улюбленому куратору Василю Сільвестровичу Босому, який привив нам любов до культури народного танцю. Юрію Михайловичу за те, що ми полубили класичний танець, який допомагав нам прокидатися кожного понеділка та Анатолію Єгоровичу за те, що навчив нас бути стійкими та витривалими не дивлячись на всі перепони у житті!
А також, хочеться сказати спасибі викладачам кафедри лінгводидактики та іноземних мов. Олено Миколаївно, Маріє Володимирівно та Людмило Олександрівно, ви-неперевершен і! Завдяки Вашим парам у мене з'явилася любов до англійської мови і я отримала 2 вищу освіту за спеціальністю англійська мова та зарубіжна література. На своїх уроках я також користуюся усіма тими знаннями, які ви мені дали. Дякую Вам за все, мої викладачі!
Відповісти
# Валентина 16.07.2021, 10:33
Шановна Тетяно Яківно! Дуже вдячна Вам за формування якісного особистісного стержня в мені. Ви є прикладом та взірцем, як жінка та викладач. ВИ навчили мене дійсно вміти "читати" та розуміти. Здоров я Вам на многіїї літа.
Відповісти
# Вікторія 09.01.2021, 16:31
Безмежна вдячність та низький уклін викладачам кафедри початкової освіти за мудрі уроки життя!Саме тут прививають любов до професії "вчитель"!Саме тут креативний підхід до викладення матеріалу, безліч цікавих практик та незабутні враження від спілкування з досвідченими людьми! Окремо хочу висловити подяку за постійні практичні заняття Андросовій Наталії Миколаївни, Довгій Тетяні Яківні та Радул Ользі Сергіївні за любов до методично-науко вих розробок)))Це Викладачі з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ!Дякую!❤️
Відповісти
# Анастасія 01.01.2021, 19:25
Шановні викладачі, щиро вдячна за цікаві роки - роки навчання!!!
Ви зароджуєте найцінніше - любов до професії. Мотивуєте до саморозвитку, навчання впродовж усього життя.
Найкращі побажання викладачам кафедр: педагогіки початкової та дошкільної освіти, а також методик початкової та дошкільної освіти. За Вашу відданість професії, за цікаві лекції, за пізнавальні практичні заняття, за підтримку в перших професійних кроках, за живе спілкування.
Висловлюю подяку своїм науковим керівникам О.М.Ткаченко та О.С. Радул.
Відповісти
# Ольга 23.12.2020, 13:41
Шановні викладачі!

Ваша професія вимагає максимальної самовідданості і самовіддачі. Ви були вимогливими і сумними, суворими і справедливими, доброзичливими і надійними. Ми вдячні долі за те, що Ви були з нами ці довгі чотири роки. Нехай Ваше життя буде яскравим і цікавим, бажаємо Вам міцного здоров'я та сімейного благополуччя.
Відповісти
# Інга 23.12.2020, 13:15
Хочу подякувати педагогам за цікаві лекції та практичні заняття, під час яких, ми набули теоретичних знань та практичних вмінь і навичок. :-) :-) :-) Особливо хочу висловити найкращі побажання викладачам кафедр: педагогіки початкової та дошкільної освіти, а також методик початкової та дошкільної освіти. Особливу подяку хочу висловити моему науковому керівнику Нікітіній О.О., яка допомогла мені набути не тільки знань у моїй професії, а й використати весь накопичений досвід, поради, під час роботи з дошкільнятами) :-) :-) :-)
Відповісти
# Аліна Бондар 23.12.2020, 11:25
Дуже вдячна вам за високий рівень підготовки майбутніх фахівців, за доброту, допомогу та людяність. Студентські роки назавжди залишаться в пам'яті, дякую за нових друзів, за великий досвід. Всім бажаю здоров'я, удачі, наснаги та терпіння.
Відповісти
# Тетяна Сазонова 21.12.2020, 19:22
Найкращі п'ять років студентського життя! Дуже вдячна викладачам університету за знання, класну атмосферу, щирість, розуміння та гумор). Особлива подяка кафедрі початкової освіти! Працюю за вахом.
Відповісти
# Анна 21.12.2020, 18:48
Хороші, доброзичливі викладачі. Нові знайомства, обмін досвідом,одноду мці і подруги. Одним словом супер.
Відповісти
# Анна 21.12.2020, 16:09
Хочу подякувати викладачам за те, що вклали в нас величезний багаж знань та ділилися своїм безцінним досвідом,за терпіння і розуміння. Дякую своєму керівнику магістерської роботи Приборі Тетяні Олександрівні.В дячна за підтримку ,допомогу,необх ідні поради,терпіння.
Ще раз дякую,бажаю міцного здоров’я, наснаги і витримки.❤️
Відповісти
# Сабина 21.12.2020, 15:18
Огромное спасибо всем преподавателям за знания , жизненные уроки , мудрость и поддержку! Каждый внёс свою лепку в будущее всех студентов . Студенческие годы это ценный опыт социализации , это подготовка к будущему , это любовь , дружба , веселье, это упорство , стойкость ,борьба! Иногда захожу в университет за воспоминаниями. Они безценны
Відповісти
# Наталія 06.03.2020, 09:23
Щиро дякую викладачам за цікаві лекції, слушні поради, безцінні знання.
Відповісти