Щиро вітаю Вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб Новий рік приніс не тільки щастя, але і впевненість у завтрашньому дні, щоб кожен ранок починався з відчуття радості і задоволення! Нехай вас переповнює жага до нових звершень, енергія та щира радість від життя, яка сама по собі є безцінним даром.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.08.01р. № 978 (зі змінами) «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», Положення про експертну комісію та порядок проведення акредитаційної експертизи, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 24 грудня 2003 року № 847 та наказу Міністерства освіти і науки України від 13.12.2018 року № 3026-л «Про проведення акредитаційної експертизи» на факультеті педагогіки та психології протягом 26–28 грудня 2018 року працює експертна комісія Міністерства освіти і науки України у складі:

Інформацію надано факультетом педагогіки та психології

Нещодавно на факультеті педагогіки та психології відбувся Новорічний ранок для дітей, якими опікується Управління з питань захисту прав дітей Кіровоградської міської ради. Управління на чолі із головним спеціалістом сектору соціального та правового захисту дітей Ігорем Михайловичем Горіним допомагають дітям із малозабезпечених сімей, дітям-сиротам, дітям, чиї батьки не виконують належним чином своїх батьківських обов’язків.

Нещодавно на факультеті педагогіки та психології відбулось відкриття новорічної ялинки. Студенти першого курсу підготували свою розважальну програму. Так, наприклад, в цей день можна було стати учасником танців у піжамах разом із нашими юними зірками, послухати новорічних пісень під гітару, взяти участь у цікавих вікторинах разом із ведучими, а також прикрасити всім факультетом ялинку.