Під час вивчення курсу «Педагогіка дошкільна» студентами спеціальності 012 Дошкільна освіта окремі семінарські заняття приділяються вивченню і закріпленню матеріалу з ігрової діяльності дошкільників та керівництва ігровою діяльністю дітей дошкільного віку.

24 листопада 2020 р. викладачі кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти взяли участь в онлайн-семінарі «Внутрішнє забезпечення якості вищої освіти: розвиток освітніх програм та їх акредитація», проведеного Національним офісом Еразмус+ в Україні (проєкт ЄС) спільно з Сумським державним університетом за участі представників Національної команди експертів з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Професорсько-викладацький колектив та студенти факультету педагогіки та психології Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка висловлюють глибоке співчуття батькам та близьким, у зв’язку з передчасною смертю від COVID-19 студентки І курсу спеціальності «Спеціальна освіта»

МАРКОВИЧ
ІРИНИ СЕРГІЇВНИ

Студенти першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта перебували на першій навчальній практиці у закладах дошкільної освіти протягом тижня у листопаді. Практика «Ознайомлювальна» відбувалася у дистанційному та в окремих регіонах зі згоди керівників садочків очному режимах.

Під час проходження дистанційної педагогічної практики студенти 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» отримали завдання з методики ознайомлення дошкільників з природою записати відео дослідів, які можна провести з дітьми дошкільного віку різних вікових груп.