pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

11 квітня 2024 року здобувачі спеціальностей 012 Дошкільна освіта першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня та 013 Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня і  викладачі кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Баранюк Ірина Григорівна, Горська Олена Олександрівна, Прибора Тетяна Олександрівна відвідали гостьову лекцію професора кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Волинського національного університету імені лесі Українки, Лауреата Державної премії України в галузі освіти (номінація: дошкільна і позашкільна освіта), відмінника освіти України, доктора педагогічних наук, професора Наталії Василівни Гавриш.

Відвідування майcтеркласів під час вивчення дисципліни «Педагогіка дошкільна»

Під час вивчення дисципліни «Педагогіка дошкільна» з теми «Вікові та індивідуальні особливості дітей раннього та дошкільного віку» студенти першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта відвідали майстер-клас професорки кафедри дошкільної освіти Маріупольського державного університету Катерини КРУТІЙ «Стимулювання емерджентної грамотності, або навіщо вчити дошкільника читати і писати».

Участь педагогів та студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта і 013 Початкова освіта в ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації в дошкільній освіті: теорія, перспективи, шляхи запровадження у практику»

28 березня 2024 року о 10:00 викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти і студенти спеціальності 012 Дошкільна освіта взяли участь у ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інновації в дошкільній освіті: теорія, перспективи, шляхи запровадження у практику», що проводилась Маріупольським державним університетом.

Кафедра дошкільної та початкової освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв проводить профорієнтаційну роботу з учнями Приютівської громади

27 лютого викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти провели профорієнтаційну зустріч для учнів закладів загальної середньої освіти Приютівської громади. Доцент Баранюк І. Г. та професор Радул О. С., як гаранти освітніх програм для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта, ознайомили присутніх з особливостями та родзинками навчання за даною спеціальністю.

Гостьова лекція «Методологічні підходи в науковому педагогічному дослідженні» для здобувачів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

7 грудня 2023 року о 8:00 відбулася гостьова лекція в онлайн форматі для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ступеня доктора філософії, спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» Льотної академії Національного авіаційного університету в розрізі вивчення освітнього компоненту «Педагогіка вищої школи».