pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Профорієнтаційна робота кафедри

14  березня 2024 року викладачі кафедри психології та соціальної роботи Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Мельничук І.Я., Близнюкова О.М., Міненко О.О. та студентка 1 курсу магістерського рівня освіти спеціальності «Психологія» Шароварова Вікторія організували зустріч для випускників 11 класів комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Мрія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» м. Кропивницького.

Профорієнтаційний захід кафедри

14 березня 2024 року науково-педагогічні представники кафедри психології та соціальної роботи в.о. зав. кафедри доцент Галушко Л. Я., доцент Мамчур І. В., старший викладач Руденко Ю. Ю. разом зі студентами Шароваровою Вікторією, Мазур Анастасією, Старцевою Тетяною завітали з профорієнтаційним заходом до КЗ «Ліцей НТН» КМР» м. Кропивницького. Завдячуючи директору ліцею прогресивній педагогині Красновій Любові Степанівні, комунікація зі здобувачами освіти 11 класу пройшла в невимушеній, позитивній атмосфері.

Профорієнтаційна зустріч з учнями Первозванівського ліцею

29 лютого викладачами кафедри психології та соціальної роботи д.п.н, професором Рацулом О.А. та к.п.н. Кушнір Н.С. було проведено профорієнтаційну зустріч з учнями Первозванівського ліцею Первозванівської сільської ради Кропивницького району.

Підсумки ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка

30 січня 2024 року підбито підсумки ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».

VI Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Цілісний підхід у психології та соціальній роботі: теорія та практика»

Кафедра психології та соціальної роботи запрошує взяти участь у VI Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Цілісний підхід у психології та соціальній роботі: теорія та практика», яка відбудеться 23 лютого 2024 року.