27 травня 2021 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Цілісний підхід у психології особистості: особливості теорії та практики», організатором якої була кафедра практичної психології Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Цілісний підхід у психології особистості: особливості теорії та практики»,
яка відбудеться 27 травня 2021 року.

Організаційний комітет запрошує вас взяти участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній онлайн-конференції «Теоретико-методологічні проблеми практичної психології та її перспективи розвитку», (присвяченій 125-річчю з Дня народження Жана Піаже), яка відбудеться 23 квітня 2021 року.

4 березня 2021 р. на кафедрі практичної психології відбувся теоретичний семінар на тему: «Основні правила сьогодення в житті та освіті сучасної людини», який провела доцент кафедри Васецька Тетяна Миколаївна.

Он-лайн допомога абітурієнтам, які хочуть здобути освіту
зі спеціальності «Психологія»
(бакалаврська освітня програма)
на основі повної загальної середньої освіти.