pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Гостьова лекція завідувачки кафедри психології розвитку Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

18 квітня 2024 року, завдячуючи налагодженому співробітництву між закладами освіти, здобувачі освіти 1 і 2 курсів ІІ (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія ОП Психологія (практична психологія) і ОП Психологія бізнесу та управління мали можливість послухати гостьову лекцію, яку провела кандидатка психологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри психології розвитку Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Паркулаб Оксана Григорівна. Науковиця розкрила теоретико-практичні здобутки на тему "Екзистенційний підхід до консультування та психотерапії (Екзистенційна терапія І. Ялома і Р. Мея. Логотерапія В. Франкла)".

Практичний семінар «Раннє втручання як умова формування ментального здоров’я української нації»

5 квітня 2024 року на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбувся регіональний науково-практичний семінар «Раннє втручання як умова формування ментального здоров’я української нації», який було присвячено обговоренню своєрідності програми «Раннє втручання» та особливостей її втілення в освітній процес України. Організаторами цього заходу виступили кафедра психології та соціальної роботи і кафедра педагогіки та соціальної освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв.

Підтримка у кризових ситуаціях

27 березня у приміщенні обласної наукової бібліотеки імені Д. Чижевського відбувся форум «Платформа взаємодії. Психологічне здоров’я та психосоціальна підтримка населення в кризових ситуаціях».

Зустріч з представниками філії Державної установи “Центр пробації” в Кіровоградській області

27 березня 2024 року представниками кафедри психології та соціальної роботи було проведено робочу зустріч з представниками філії Державної установи “Центр пробації” в Кіровоградській області.

Участь у Науково-практичному тренінгу-коучингу

27.03.2024 р. здобувачі вищої освіти денної та заочної форм навчання освітньо-професійних програм: «Психологія (Практична психологія)» та «Психологія бізнесу та управління» спеціальності 053 Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка брали участь у Науково-практичному тренінгу-коучингу «Інтегративний інструментарій і особливості реалізації технологій формування психологічної готовності до інноваційної діяльності та розвитку психологічних компетентностей конкурентоздатності особистості у швидкозмінних умовах».