4 березня 2021 р. на кафедрі практичної психології відбувся теоретичний семінар на тему: «Основні правила сьогодення в житті та освіті сучасної людини», який провела доцент кафедри Васецька Тетяна Миколаївна.

Он-лайн допомога абітурієнтам, які хочуть здобути освіту
зі спеціальності «Психологія»
(бакалаврська освітня програма)
на основі повної загальної середньої освіти.

Опубліковано навчально-методичний посібник «Психологічна допомога підліткам з депресивними розладами»

Автори: Мельничук І.Я., Романча А.В.

У навчально-методичному посібнику здійснено аналіз наукових підходів до дослідження підліткової депресії, виокремлено її симптоми, види та специфічні особливості.

Карантинні обмеження можуть відкривати і нові можливості. 16 – 17 грудня 2020 р. у дистанційному форматі, за допомогою сучасних новітніх технологій, відбулася онлайн зустріч з академіком НАПН України, доктором психологічних наук, професором, завідувачем Науково-дослідної лабораторії глибинної корекції та психолого-соціальної реабілітації Тамарою Семенівною Яценко. Такий формат співпраці обумовлений вивченням навчальної дисципліни «Активне соціально-психологічне пізнання» при ЦДПУ імені В. Винниченка, що входить до Галузевого стандарту з підготовки бакалаврів практичної психології (2004) розробленим під її керівництвом і затвердженим МОН України. Тамара Семенівна подякувала керівництву та колективу кафедри практичної психології за введення курсу «Активне соціально-психологічне пізнання» у навчальний процес підготовки психологів-магістрів.

30 жовтня 2020 р. на кафедрі практичної психології ЦДПУ імені Володимира Винниченка відбувся науково-практичний семінар «Використання сучасних технологій дистанційного навчання при підготовці практичних психологів».