Організаційний комітет запрошує вас взяти участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Теоретико-методологічні проблеми практичної психології та її перспективи розвитку» (присвяченій 125-річчю з Дня народження Гордона Олпорта), яка відбудеться 11 травня 2022 року.

За результатами ІІ Міжнародної науково-практичної онлайн конференції «Цілісний підхід у психології особистості: особливості теорії та практики», яка відбулась 25 лютого 2022 року на базі кафедри психології факультету педагогіки, психології та мистецтв Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, упорядковано та виставлено на університетському ресурсі Збірник тез міжнародної онлайн конференції, в якому висвітлюються актуальні проблеми теорії, методики та практики психології становлення особистості в сучасному суспільстві.

25 лютого 2022 року у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбулася II Міжнародна науково-практична онлайн конференція «Цілісний підхід у психології особистості: особливості теорії та практики». Організувала захід кафедра психології ЦДПУ імені Володимира Винниченка у співпраці з Інститутом психології імені Г.С. Костюка НАПН України та рядом українських й іноземних наукових й освітніх установ.

Інформаційне оточення сучасної людини вимагає стабільної та критичної реакції особистості. Саме з цією метою 17 лютого 2022 року відбувся віртуальний коворкінг «Вивчай – розрізняй – реагуй або Fair play сьогодення», який зібрав 50 учасників: студентів і викладачів факультету педагогіки, психології та мистецтв, гостей з інших закладів.