Камерний хор студентів-музикантів та викладачів кафедри мистецької освіти факультету педагогіки психології та мистецтв узяв участь у роботі Інформаційної платформи «Україна єдина: від Карпат до Криму», що відбувся 23 лютого 2023 року.

13 грудня 2022 року студенти-музиканти та викладачі кафедри мистецької освіти ЦДУ імені Володимира Винниченка виступили з великою концертною програмою на «Андріївських  вечорницях», що традиційно організовуються Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Євгена Маланюка під керівництвом директорки Лариси Савенко на початку різдвяних свят. Концерт не тільки створив чудову передріздвяну атмосферу, але й став прекрасною рекламою кафедри та університету для міської молоді, що є потенційними майбутніми абітурієнтами спеціальності «014 Середня освіта (Музичне мистецтво)».

Музей має бути оселею муз,
має одночасно бути і школою,
і храмом, священним місцем,
куди має стікатися все для вивчення прекрасного
і для поклоніння красі,
щоб потім і в житті розуміти і любити красу.

Богдан Ханенко

Музей Генріха Нейгауза, створений при першій музичній школі імені Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького, в минулому році відзначив своє сорокаріччя. Спочатку він функціонував як музейна кімната, але, із поповненням зібрання, виникла потреба розширити експозицію, — відтак згодом музейна колекція розмістилась у двох залах. Більше тридцяти років музей носить звання народного.

Наприкінці минулого тижня, 30 вересня 2022 року, у центрі нашого міста відбувся гучний молодіжний фестиваль «Єдині заради перемоги», організований Обласною юнацькою бібліотекою імені Є. Маланюка у партнерстві з кафедрою мистецької освіти ЦДПУ ім. В. Винниченка. З концертом, присвяченому  нашим військовим, котрі боронять нашу країну на передовій, партизанам та хлопцям і дівчатам з тероборони, волонтерам, що працюють в тилу задля найскорішої Перемоги над окупантом, виступили студенти й викладачі кафедри мистецької освіти.

Євген Власов, студент ІV курсу спеціальності 014. Середня освіта. Музичне мистецтво, став лауреатом 1 ступеня у номінації "Диригенти" Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу "Зірки Хортиці", який проходив 27-28 серпня 2022 р. у Запоріжжі за сприяння БО Благодійного фонду "Злагода". Колектив кафедри мистецької освіти вітає з перемогою Євгена Власова, а також його викладача - к.п.н., доц., старшого викладача Колоскову Ж.В. та акомпаніатора Говор Л.С. Бажаємо здоров'я, наснаги та подальших успіхів на творчій ниві.