24.11.2021 р., викладачі кафедри педагогіки та менеджменту освіти взяли участь у секційному засіданні науково-практичної конференції, присвяченої 100-річчю Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

23 жовтня 2021 року на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбувся круглий стіл «Особистість: виклики та особливості розвитку в глобалізаційний час».

Інформацію надано факультетом педагогіки, психології та мистецтв

Доценти кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидати педагогічних наук, Кравцова Тетяна Олександрівна та Краснощок Інна Петрівна, взяли участь у засіданні журі конкурсу молодіжної творчості «Єдина родина в центрі України», який проводився з метою національно-патріотичного виховання молоді, популяризації міжкультурного діалогу, виховання толерантності, демократичного ставлення та поваги до етнокультурного надбання людства.

Професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти, доктор педагогічних наук Окольнича Тетяна Володимирівна взяла участь у засіданні робочої групи щодо планування "Стратегія  2030. "Розвиток людського капіталу".

14 жовтня 2021 року відбувся відкритий обласний фестиваль учнівської та студентської творчості «Козацькі клейноди», що проводиться за підтримки управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області», Центральноукраїнського державного будинка художньої та технічної творчості на базі «Козачого острову» м. Кропивницького.