Викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти на базі платформи «ZOOM» взяли участь в онлайн обговоренні освітньо-професійної програми Херсонського державного університету за спеціальність 012 Дошкільна освіта першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня.

Студенти спеціальності 013 Початкова освіта, проводячи підсумки «Виробничої практики у школі» на звітній конференції ділилися своїми враженнями, здобутками, обмінювалися досвідом, розповідали про цікаві лайфхаки. Всі студенти підготували відеоролики про свій досвід перебування в школі. Кожне відео з педагогічної практики – це маленька історія життя, яка наповнена емоціями, кропіткою працею, переживаннями, маленькими поразками і, звісно, успіхами та щасливими моментами.

Практикою доведено, що реалізація надзвичайно важливого дидактичного принципу індивідуалізації та диференціації навчання в умовах звичайного класу залежить від великого бажання педагога навчити кожного учня. А для цього вчителю необхідно володіти багатоваріантністю методик, умінням організувати навчання одночасно на різних рівнях складності.

Під час вивчення і закріплення матеріалу з дисципліни «Педагогіка дошкільна» використовуємо ейдотехніки.

Ейдотехніка – це технологія обробки, зберігання та відтворення інформації, яка базується на використанні найбільш ефективних і перевірених методів запам’ятовування, заснованих на максимальному використанні образного типу інформації.

21 березня 2023 року у Google Meet була проведена гостьова лекція «Безпечне освітнє кіберсередовище» для магістрантів та бакалаврів спеціальності 013 Початкова освіта та 011 Освітні педагогічні науки.