Інформаційне оточення сучасної людини вимагає стабільної та критичної реакції особистості. Саме з цією метою 17 лютого 2022 року відбувся віртуальний коворкінг «Вивчай – розрізняй – реагуй або Fair play сьогодення», який зібрав 50 учасників: студентів і викладачів факультету педагогіки, психології та мистецтв, гостей з інших закладів.

Дозвілля студентів факультету педагогіки, психології та мистецтв ЦДПУ цікаве, творче й народознавче завдяки керівнику гуртка "Камертон" Тетяні Анатоліївні Шараповій (ст.викладач кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти).

25 листопада на кафедрі педагогіки дошкільної та початкової освіти провели секційне засідання. Розглянули аспекти сучасного та минулого ЦДПУ ім.В.Винниченка. 

Практика - ось головний майданчик для перевірки своїх сил, знань, здібностей, реакцій, креативу для студентів-педагогів. У волонтерській співпраці з дитячою бібліотекою імені Т. Шевченка майбутні вчителі початкових класів факультету педагогіки, психології та мистецтв розробили і провели серію масових заходів "Журнальний барвограй"