Актуальність володіння навичками організації та проведення ігор з учнями початкових класів згідно Концепції НУШ є значущою для учителя. Сучасною формою залучення дітей до активного пізнання є сучасна форма – квести. Ці теми вивчаються у курсі «Методика виховної роботи».

Інформацію надано факультетом педагогіки та психології

Першим зануренням у сферу майбутнього професійного удосконалення стає навчальна практика. Вже традиційно на третьому курсі студенти факультету педагогіки та психології спеціальності «Початкова освіта» долучаються до свята першокласників і шаленого ритму, у якому працює вчитель початкових класів.

На факультеті педагогіки та психології 2 жовтня студенти ІІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта під керівництвом Андросової Н. М. провели для студентів першого курсу усіх спеціальностей етичні бесіди, у яких використали літературні оповідання для дітей Василя Сухомлинського.

Інформацію надано факультетом педагогіки та психології

Круглий стіл
«Ідеї В. О. Сухомлинського в умовах сучасної школи»

2 жовтня був проведений круглий стіл «Ідеї В. О. Сухомлинського в реаліях школи ХХІ ст.»

1 жовтня 2020 року на факультеті педагогіки та психології з ініціативи кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів та молодих науковців, присвячена 102-ій річниці з Дня народження В. О. Сухомлинського: «Вивчення і впровадження ідей Василя Сухомлинського в практику сьогодення».