25 листопада на кафедрі педагогіки дошкільної та початкової освіти провели секційне засідання. Розглянули аспекти сучасного та минулого ЦДПУ ім.В.Винниченка. 

Практика - ось головний майданчик для перевірки своїх сил, знань, здібностей, реакцій, креативу для студентів-педагогів. У волонтерській співпраці з дитячою бібліотекою імені Т. Шевченка майбутні вчителі початкових класів факультету педагогіки, психології та мистецтв розробили і провели серію масових заходів "Журнальний барвограй"

27 жовтня 2021 року магістранти групи 61 (ПОП 21 М) спеціальності 013 Початкова освіта за ініціативою професора Т. Я. Довгої завітали до приміщення Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка, де відбулися ознайомлювальна екскурсія та практичне заняття на тему «Інноваційні технології сучасної бібліотеки».

14 жовтня 2021 року відбувся відкритий обласний фестиваль учнівської та студентської творчості «Козацькі клейноди», що проводиться за підтримки управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області», Центральноукраїнського державного будинка художньої та технічної творчості на базі «Козачого острову» м. Кропивницького.

7 жовтня 2021 року у рамках проведення щорічно Всеукраїнської студентської конференції студенти 2 й 3 курсів відвідали "професійну мекку" педагогів - Педагогічно-меморіальний музей В. О. Сухомлинського та школу, де він працював директором. Організували екскурсію викладачі кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти за сприяння ректора ЦДПУ ім. В. Винниченка Є.Ю.Соболя, завідувача кафедри О.С.Радул та профспілки студентів.