Хороша, по-домашньому тепла зустріч сьогодні відбулася в стінах нашого університету з випускницею факультету, а нині вчителем та письменницею Оленою Павленко/Хелен Соул. Говорили про життя, навчання, університет, школу та кохання. Олена прочитала дещо автобіографічне власне оповідання «На поклик серця» про непростий вибір, який доводиться робити в житті кожній людині. А таких викликів в житті багато.

Однією з форм підвищення кваліфікації та творчого зростання викладачів є проведення й відвідування відкритих занять.

Цікавим і багатим на форми організації навчання є предмет «Основи сценічного та екранного мистецтва з методикою навчання», викладання якого забезпечує відмінник освіти України, ст. викладач кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Шарапова Т. А.

27 лютого 2021 р. проходив другий день Онлайн-толоки №1/2021, присвяченої темі «Автономізація і гейміфікація в освіті для розвитку громадянської і комунікаційної компетентностей». Серед 1297 учасників були й члени кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти. На онайн-толоці були розглянуті ігрові технології в освіті, типова освітня програма для нової української школи, а також «мовна підключка», спрямована на підвищення рівня мовної підготовки педагогів.

Здобувачі вищої освіти третього курсу спеціальності 013 Початкова освіта (денна та заочна форми навчання) 31 групи (ПСО 18Б) та 34 групи (ПД 18БЗ) вивчають особливості організації освітнього процесу під час опанування дисципліни «Методика виховної роботи». Однією з форм є екскурсія, що має широкий спектр впливу на особистість дитини.