27 лютого 2021 р. проходив другий день Онлайн-толоки №1/2021, присвяченої темі «Автономізація і гейміфікація в освіті для розвитку громадянської і комунікаційної компетентностей». Серед 1297 учасників були й члени кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти. На онайн-толоці були розглянуті ігрові технології в освіті, типова освітня програма для нової української школи, а також «мовна підключка», спрямована на підвищення рівня мовної підготовки педагогів.

Здобувачі вищої освіти третього курсу спеціальності 013 Початкова освіта (денна та заочна форми навчання) 31 групи (ПСО 18Б) та 34 групи (ПД 18БЗ) вивчають особливості організації освітнього процесу під час опанування дисципліни «Методика виховної роботи». Однією з форм є екскурсія, що має широкий спектр впливу на особистість дитини.

За сприяння Британської ради в Україні, авторки проєкту – працівника обласної дитячої бібліотеки ім. Т. Шевченка Маковей Маріанни, співорганізаторки проєкту – викладачки кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Андросової Наталі та студентів факультету педагогіки та психології 23–24 лютого розпочалася активна фаза проєкту для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку та родин «Коворкінг «Майстерня казкових світів».

2020–2021 н. р. створив умови для прояву студентами не лише наполегливості, організованості, а й творчості у підході до опанування багатьма дисциплінами, передбаченими навчальним планом бакалаврського рівня. Одним із фахових предметів, що закладає фундамент наукових пошуків та ергономічності професійної діяльності у майбутньому, є предмет Основи науково-педагогічних досліджень (ОНПД), який викладає доцент, канд.пед.наук Прибора Т. О.

18 січня 2021 року в онлайн-форматі через Google Meet був проведений Всеукраїнський круглий стіл «Інноваційна стратегія Базового компоненту дошкільної освіти (2021) – нова якість вищої освіти», в якому взяли участь науковці, викладачі університетів та обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, працівники методичних служб, керівники закладів дошкільної освіти, педагоги, батьки, працівники психологічної служби системи освіти, фахівці інших спеціальностей, хто опікується дитинством, більше ніж із 40 міст України.