Студенти першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта перебували на першій навчальній практиці у закладах дошкільної освіти протягом тижня у листопаді. Практика «Ознайомлювальна» відбувалася у дистанційному та в окремих регіонах зі згоди керівників садочків очному режимах.

Актуальність володіння навичками організації та проведення ігор з учнями початкових класів згідно Концепції НУШ є значущою для учителя. Сучасною формою залучення дітей до активного пізнання є сучасна форма – квести. Ці теми вивчаються у курсі «Методика виховної роботи».

Інформацію надано факультетом педагогіки та психології

Першим зануренням у сферу майбутнього професійного удосконалення стає навчальна практика. Вже традиційно на третьому курсі студенти факультету педагогіки та психології спеціальності «Початкова освіта» долучаються до свята першокласників і шаленого ритму, у якому працює вчитель початкових класів.

На факультеті педагогіки та психології 2 жовтня студенти ІІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта під керівництвом Андросової Н. М. провели для студентів першого курсу усіх спеціальностей етичні бесіди, у яких використали літературні оповідання для дітей Василя Сухомлинського.

Інформацію надано факультетом педагогіки та психології

Круглий стіл
«Ідеї В. О. Сухомлинського в умовах сучасної школи»

2 жовтня був проведений круглий стіл «Ідеї В. О. Сухомлинського в реаліях школи ХХІ ст.»