29.04.2021р. у здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта ОП Дошкільна освіта та Початкова освіта денної та заочної форм навчання (групи ДП18Б, ДП17Б, ДП18БЗ) у рамках проходження виробничої практики «У групах дошкільного віку» відбулася зустріч із Вікторією Леонідівною Трохимчук – вихователем Новоукраїнського комунального дошкільного навчального закладу «Берізка» Кіровоградської області.

(організатор Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія»)

Викладачі й здобувачі вищої освіти факультету педагогіки та психології 28 квітня 2021 року взяли участь у конференції та презентували результати наукових розвідок наукових гуртків факультету педагогіки та психології:

Інформацію надано факультетом педагогіки та психології

27.04.2021р. у здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта ОП Дошкільна освіта та Початкова освіта денної та заочної форм навчання (групи ДП18Б, ДП17Б, ДП18БЗ) у рамках проходження виробничої практики «У групах дошкільного віку» відбулася зустріч із Ольгою Володимирівною Биковою – вихователем ІІ категорії спеціального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Краплинка» №46 м. Кропивницького.

Хороша, по-домашньому тепла зустріч сьогодні відбулася в стінах нашого університету з випускницею факультету, а нині вчителем та письменницею Оленою Павленко/Хелен Соул. Говорили про життя, навчання, університет, школу та кохання. Олена прочитала дещо автобіографічне власне оповідання «На поклик серця» про непростий вибір, який доводиться робити в житті кожній людині. А таких викликів в житті багато.

Однією з форм підвищення кваліфікації та творчого зростання викладачів є проведення й відвідування відкритих занять.