14 жовтня 2021 року відбувся відкритий обласний фестиваль учнівської та студентської творчості «Козацькі клейноди», що проводиться за підтримки управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області», Центральноукраїнського державного будинка художньої та технічної творчості на базі «Козачого острову» м. Кропивницького.

7 жовтня 2021 року у рамках проведення щорічно Всеукраїнської студентської конференції студенти 2 й 3 курсів відвідали "професійну мекку" педагогів - Педагогічно-меморіальний музей В. О. Сухомлинського та школу, де він працював директором. Організували екскурсію викладачі кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти за сприяння ректора ЦДПУ ім. В. Винниченка Є.Ю.Соболя, завідувача кафедри О.С.Радул та профспілки студентів.

6 жовтня 2021 року на факультеті педагогіки, психології та мистецтв відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Вивчення й впровадження ідей Василя Сухомлинського в практику сьогодення», яку щорічно проводить кафедра педагогіки дошкільної та початкової освіти.

29.04.2021р. у здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта ОП Дошкільна освіта та Початкова освіта денної та заочної форм навчання (групи ДП18Б, ДП17Б, ДП18БЗ) у рамках проходження виробничої практики «У групах дошкільного віку» відбулася зустріч із Вікторією Леонідівною Трохимчук – вихователем Новоукраїнського комунального дошкільного навчального закладу «Берізка» Кіровоградської області.

(організатор Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія»)

Викладачі й здобувачі вищої освіти факультету педагогіки та психології 28 квітня 2021 року взяли участь у конференції та презентували результати наукових розвідок наукових гуртків факультету педагогіки та психології:

Інформацію надано факультетом педагогіки, психології та мистецтв