Щороку 2 жовтня відмічається Міжнародний день соціального педагога. Тому викладачі кафедри педагогіки спеціальної та соціальної освіти (Рацул О.А., Семез А.А., Руденко Ю.Ю.) та студенти спеціальності 231 Соціальна робота присвятили цей день важливій справі – відвідали КЗ "ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ФОРТЕЧНОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДИ".

20 жовтня студенти факультету педагогіки, психології та мистецтв у співпраці із Обласною бібліотекою для дітей та юнацтва ім. Є. Маланюка провели профорієнтаційний захід й запропонували усім перехожим зануритися у світ Щастя.

20 жовтня 2021 р., згідно з угодою про співробітництво та профорієнтаційну роботу факультету педагогіки, психології та мистецтв та Обласною бібліотекою для юнацтва імені Є. Маланюка, відбувся концерт за участі студентів та викладачів музичного відділення кафедри мистецької освіти ЦДПУ ім. В. Винниченка.

14 жовтня 2021 року відбувся відкритий обласний фестиваль учнівської та студентської творчості «Козацькі клейноди», що проводиться за підтримки управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області», Центральноукраїнського державного будинка художньої та технічної творчості на базі «Козачого острову» м. Кропивницького.

На початку тижня студенти-музиканти першого й третього курсів факультету педагогіки, психології та мистецтв спільно з першокурсниками відділення іноземних мов факультету філології відвідали Соборний храм Благовіщення пресвятої Богородиці УПЦ, де їх люб’язно зустрів настоятель храму, протоієрей отець Євгеній.