Кафедра спеціальної освіти та здоров’я людини підготувала і провела І етап всеукраїнської олімпіади зі Спеціальної освіти. Студентам 3-4 курсів було запропоновано тестові завдання зі спеціальної педагогіки, логопедії, спеціальної методики навчання української мови та читання.

Навчання в університеті для першокурсників 2020-2021рр. мало б бути насиченим спілкуванням, активностями, пізнанням й отриманням досвіду "креативного студіювання".

Оnline вніс свої корективи та створив нові можливості для творчих особистостей.

Під час проведення акредитаційної експертизи освітніх програм «Дошкільна освіта та Початкова освіта», «Дошкільна освіта» підготовки фахівців другого рівня вищої освіти за спеціальністю 012 «Дошкільна освіта» 22–23березня 2021 року у форматі Zoom-конференції відбулася серія зустрічей експертної групи 

18 березня 2021р. здобувачі вищої освіти долучилися до сучасної освітньої тенденції : пізнавальні настольні ігри, ігрові практики для розвитку комунікативний навичок та соціалізації, розвиток критичного мислення.

17 березня відбулася ініційована ОІНБ ім. Д. І. Чижевського інтерактивна бесіда до Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз «Небезпечна паличка, що живе поруч».

Із причинами виникнення туберкульозу, специфікою симптоматики, особливостями терапії та порадами щодо захисту організму від хвороби ознайомила лікар-фтизіатр Кіровоградського обласного фтизіопульмонологічного центру Кравченко Наталя Миколаївна.