Актуальність володіння навичками організації та проведення ігор з учнями початкових класів згідно Концепції НУШ є значущою для учителя. Сучасною формою залучення дітей до активного пізнання є сучасна форма – квести. Ці теми вивчаються у курсі «Методика виховної роботи».

Інформацію надано факультетом педагогіки та психології

Першим зануренням у сферу майбутнього професійного удосконалення стає навчальна практика. Вже традиційно на третьому курсі студенти факультету педагогіки та психології спеціальності «Початкова освіта» долучаються до свята першокласників і шаленого ритму, у якому працює вчитель початкових класів.

На факультеті педагогіки та психології 2 жовтня студенти ІІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта під керівництвом Андросової Н. М. провели для студентів першого курсу усіх спеціальностей етичні бесіди, у яких використали літературні оповідання для дітей Василя Сухомлинського.

Інформацію надано факультетом педагогіки та психології

Круглий стіл
«Ідеї В. О. Сухомлинського в умовах сучасної школи»

2 жовтня був проведений круглий стіл «Ідеї В. О. Сухомлинського в реаліях школи ХХІ ст.»

Шановні освітяни, колеги-педагоги, щиро вітаю вас з днем працівника освіти!

У цю осінню пору природа заохочує насолоджуватися багатогранністю кольорів навколишнього світу, сонце дарує тепло, дощ омиває спраглу за літо землю, гомін пташок нагадує про галасливих учнів, вітер буває різним, як настрій колег, а аромати пожовклого листя повертають нас до мудрості минулого досвіду. Насолоджуймося цим щодня, адже доля благословення до вчителя!

Бажаю усім освітянам бути здоровими, натхненними до праці, бути сповненими щирим задоволенням від професії та насиченими оптимізмом.

Зі святом!

З повагою, професор Рацул А. Б.