26 травня в ЦДУ імені Володимира Винниченка відбувся благодійний захід  — студенти представили глядачам виставу під назвою «Споріднені душі». Метою заходу був збір коштів для БО БФ «МАЧОК» на закупівлю павербанків для чотирьох підрозділів ЗСУ — 38-ої та 21-ої бригад, 409-го і 412-го окремих батальйонів. Вдалося зібрати близько 10 тисяч гривень!

В рамках Всеукраїнської просвітницької кампанії IP Day 2023 Ларисою Гарбузенко, доцентом кафедри мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв ЦДУ ім. В. Винниченка 22 травня була проведена лекція-обговорення зі студентами спеціальностей: 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація за темою “Марія Примаченко: сила творчості та жіночий погляд на світ”, що розроблена у творчій колаборації з Maria Prymachenko Family Foundation в межах Всеукраїнської просвітницької кампанії до Міжнародного дня інтелектуальної власності 2023.

Завершилися заходи присвячені тижню Європи у Кропивницькому. 12 травня на площі біля міської ради відбувся благодійний ярмарок на користь ЗСУ та урочистості за участі творчих колективів Також студенти кафедри мистецької освіти під керівництвом Лариси Кулініч провели майстер-клас для дітей - Народна керамічна іграшка.

Студенти факультету педагогіки, психології та мистецтв, Кіровоградська обласна військова адміністрація та мистецькі колективи міста запрошують усіх поціновувачів мистецтва на музично-хореографічну виставу "Споріднені душі".
В основі вистави лежить драматична доля сестер, яких змусила розлучитися війна, але сила мистецтва та незламний український дух змусили лихо відступити.
Захід благодійний і збиратиме кошти на підтримку Збройних сил України.

Вітаємо Нечепорук Яну Сергіївну з успішним захистом дисертації "Іншомовна підготовка в історії розвитку вітчизняної професійної освіти у льотних навчальних закладах України (друга половина ХХ ‒ початок ХХІ століття)" на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук.