Наприкінці минулого тижня, 30 вересня 2022 року, у центрі нашого міста відбувся гучний молодіжний фестиваль «Єдині заради перемоги», організований Обласною юнацькою бібліотекою імені Є. Маланюка у партнерстві з кафедрою мистецької освіти ЦДПУ ім. В. Винниченка. З концертом, присвяченому  нашим військовим, котрі боронять нашу країну на передовій, партизанам та хлопцям і дівчатам з тероборони, волонтерам, що працюють в тилу задля найскорішої Перемоги над окупантом, виступили студенти й викладачі кафедри мистецької освіти.

Шановні колеги! Напередодні нашого професійного свята і Дня людей похилого віку Рада ветеранів університету вітає і тих, хто нині засіває освітянську ниву, і тих, хто вже зажнивував на ній. 

У ці непрості часи воєнного протистояння освіта й наука є світлим дороговказом у переможне майбутнє, нашим орієнтиром і надією. Хай в студентських аудиторіях, на кафедрах і в лабораторіях панує творче натхнення,  яке прискорить нашу перемогу.

Рада ветеранів університету

Студмісто, квести, змагання з волейболу, живе спілкування на природі та за нестандартних умов, колективна діяльність, креативність, соціалізація... Усе це відбулося 23 вересня на майданчику "Буревісник" для студентської спільноти усіх факультетів університету.

Молодь завжди потенційно рухає світ до змін. За ініціативи доцента Інни Краснощок, заступника декана Наталі Андросової та студради ЦДПУ організовано захід для залучення першокурсників до сучасної проєктної діяльності за грантової підтримки.

Усі в житті хоч раз проходять шлях від дошкілля до початкової школи, а студенти спеціальності 013 Початкова освіта – двічі. Побачити із вчительської позиції адаптацію дітей до навчання, зрозуміти Концепцію нової української школи наживо, поспостерігати за перебігом активностей на уроках, емоціями дітей під час ранкових зустрічей та в ігрових ситуаціях, відчути себе в оточенні дитячої любові й поваги, взяти в руки прописи з першими спробами каліграфічних досягнень першокласників…