29.04.2021р. у здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта ОП Дошкільна освіта та Початкова освіта денної та заочної форм навчання (групи ДП18Б, ДП17Б, ДП18БЗ) у рамках проходження виробничої практики «У групах дошкільного віку» відбулася зустріч із Вікторією Леонідівною Трохимчук – вихователем Новоукраїнського комунального дошкільного навчального закладу «Берізка» Кіровоградської області.

27.04.2021р. у здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта ОП Дошкільна освіта та Початкова освіта денної та заочної форм навчання (групи ДП18Б, ДП17Б, ДП18БЗ) у рамках проходження виробничої практики «У групах дошкільного віку» відбулася зустріч із Ольгою Володимирівною Биковою – вихователем ІІ категорії спеціального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Краплинка» №46 м. Кропивницького.

Студенти першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта перебували на першій навчальній практиці у закладах дошкільної освіти протягом тижня у листопаді. Практика «Ознайомлювальна» відбувалася у дистанційному та в окремих регіонах зі згоди керівників садочків очному режимах.

Під час проходження дистанційної педагогічної практики студенти 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» отримали завдання з методики ознайомлення дошкільників з природою записати відео дослідів, які можна провести з дітьми дошкільного віку різних вікових груп.

Висловлюємо щиру вдячність педагогам закладів дошкільної освіти м.Кропивницького, Кіровоградської та Дніпровської областей за надану можливість студентам 4-го курсу пройти практику, хоч і дистанційно, у складі своїх колективів!

Ви були наставниками для майбутніх вихователів у цей непростий час! Такої практики ще не було! Відгуки студентів свідчать про плідну співпрацю!