У дистанційному форматі студенти фаху Початкова освіта та Дошкільна освіта зустрілися із фахівцями дитячого розвивального центру "Ладушки", сертифікованими педагогами Асоціації Монтесорі Кришнєю Наталією Володимирівно та засновницею центру Наталією Олексіївною.

18 березня 2021р. здобувачі вищої освіти долучилися до сучасної освітньої тенденції : пізнавальні настольні ігри, ігрові практики для розвитку комунікативний навичок та соціалізації, розвиток критичного мислення.

17 березня відбулася ініційована ОІНБ ім. Д. І. Чижевського інтерактивна бесіда до Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз «Небезпечна паличка, що живе поруч».

Із причинами виникнення туберкульозу, специфікою симптоматики, особливостями терапії та порадами щодо захисту організму від хвороби ознайомила лікар-фтизіатр Кіровоградського обласного фтизіопульмонологічного центру Кравченко Наталя Миколаївна.

Волонтерська діяльність здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня ОП Дошкільна освіта та ОП Початкова освіта зі створення сенсорних книжок для дітей з вадами зору, залучення до родинного читання, який проходить у рамках проєкту бібліотечного коворкінгу «Майстерня казкових світів», триває. На попередніх етапах було створено 4 презентації з читання творів для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (казки про віру в себе й самоприйняття «Будь собою», еко-казки «Арчі», творів про поведінку «Драконе, киш!» та «Синя коробка»); розроблено варіанти майстер-класів з виготовлення героїв творів у стилі орігамі, веселих пальчикових гімнастик, динамічних музичних руханок, мнемогімнастик з імітацією рухів, ігри екологічного напрямку; проведено у дистанційному форматі відео-зустріч з вихованцями садочка та першокласниками міських шкіл.

Хороша, по-домашньому тепла зустріч сьогодні відбулася в стінах нашого університету з випускницею факультету, а нині вчителем та письменницею Оленою Павленко/Хелен Соул. Говорили про життя, навчання, університет, школу та кохання. Олена прочитала дещо автобіографічне власне оповідання «На поклик серця» про непростий вибір, який доводиться робити в житті кожній людині. А таких викликів в житті багато.