кандидат педагогічних наук, доцент.

Працює на кафедрі з 2008 року.

Дисципліни, які викладає: «Педагогіка», «Організація і управління в початковій освіті», «Ведення ділової шкільної документації», «Теорія та методика співпраці з родинами», «Організація і керівництво дошкільною освітою», «Менеджмент початкової освіти».

Тема кандидатської дисертації: «Формування професіоналізму вчителя початкових класів у педагогічній спадщині В. О. Сухомлинського» (2010 р.).

Коло наукових інтересів: проблеми формування професіоналізму вчителя, педагогічна спадщина В. О. Сухомлинського.

Публікації: має більше 30 публікацій. Найважливіші наукові праці: «Золоті правила» Василя Сухомлинського для початкової школи /читання і письмо/ (навчально-методичний посібник); «Виховання красою природи в педагогічній спадщині Василя Сухомлинського» (навчально-методичний посібник); «Формування конкурентоспроможного фахівця в галузі дошкільної та початкової освіти» (колективна монографія); «Слово–Природа–Краса в педагогічній системі Василя Сухомлинського» (монографія).

Нагороди та досягнення: член громадської організації «Всеукраїнська асоціація Василя Сухомлинського»; Почесна грамота університету, Грамота (спільно) облдержадміністрації та облради.