До Міжнародного дня театру, який відзначається 27 березня, студенти кафедри мистецької освіти підготували виставку своїх робіт:

1 жовтня 2022 року в Ужгороді відбувся ІХ Міжнародний конкурс «Panorama-Art», що проходив за підтримки Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України, Закарпатського обласного осередку Національної хореографічної спілки України.

У конкурсі взяла участь Марина Бабаєва — студентка 1 курсу факультету педагогіки, психології та мистецтв, що навчається за напрямом «014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво, цифрова графіка та живопис.

Інформацію надано факультетом педагогіки, психології та мистецтв

Студент 2 курсу факультету педагогіки, психології та мистецтв Павло Вашека (МР21б) став лауреатом другої премії конкурсу.

На початку липня Павло Вашека, студент кафедри мистецької освіти (спеціальність «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», група МР21Б), узяв участь у IV Міжнародному конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Panorama-Аrt. Summer miracle». Конкурс об’єднав учасників із Великобританії, Словаччини і України та відбувся за сприяння Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України та інформаційної підтримки Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти.

7 липня 2022 року в Музеї мистецтв відкрилася виставка «Творимо й перемагаємо!», на якій представлені кваліфікаційні роботи студентів кафедри мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв  Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.