19 лютого 2022 р. на платформі Google Meet кафедрою мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв було проведено настановчу конференцію з педагогічної практики для студентів ІІ, ІV та VI курсів спеціальності 014 Середня освіта Музичне мистецтво, Образотворче мистецтво та спеціальності 024 Хореографія.

У п’ятницю, 24 грудня 2021 року, відбулось відкриття віртуальної виставки «Літній пленер 2021», на якій представлені роботи студентів третього курсу спеціальності «023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та «014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)».

В п’ятницю, 8 жовтня 2021 року, в Художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулася творча зустріч з приводу відкриття віртуальної виставки до Дня художника «Пленерний дебют» студентів другого курсу Самонової Діани, Косяк Дар’ї, Сваткової Ніки спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. Куратор виставки: Кулініч Лариса Олександрівна, старший викладач кафедри мистецької освіти. На зустрічі були присутні студенти-художники кафедри мистецької освіти першого, другого та четвертого курсів. Зустріч пройшла у камерній, теплій, невимушеній атмосфері, де студенти поділилися спогадами, враженнями щодо подорожі і пленерної роботи. Бесіда супроводжувалася переглядом фото і відео матеріалів. Глядачі мали змогу переглянути і результат роботи – саме віртуальну виставку пленерних робіт, з коментарями авторів – Ніки, Діани та Даші.

Факультет педагогіки, психології та мистецтв на масштабному ярмарку серед 30 вищих освітніх закладів був презентований кафедрою мистецької освіти.

19 квітня 2021 року відбувся щорічний Всеукраїнський конкурс архітектурного рисунку «КАР – 2021» на базі Інституту архітектури та будівництва Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Інформацію надано мистецьким факультетом