кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент

Закінчила факультет фізичного виховання Кіровоградського педагогічного інституту ім. Володимира Винниченка, з відзнакою. Перший спортивний розряд з легкої атлетики.

Тема кандидатської дисертації: «Система оцінки рухової обдарованості хлопчиків 7–10 років» (2001 р. спеціалізована вчена рада Львівського державного інституту фізичної культури).

Коло наукових інтересів: метрологічне забезпечення спорту. Теоретико-методичні основи підготовки спортсменів. Управлінська діяльність у сфері спорту.

Найважливіші наукові праці:

Навчальні посібники: «Оцінка рухової обдарованості хлопчиків 7–10 років» (методичні рекомендації для вчителів ЗОШ), «Організаційно-методичні основи підготовки спортсменів».

Навчально-методичні матеріали: «Спортивна метрологія», «Навчально-методичні матеріали до розрахунково-графічних робіт із спортивної метрології», «Управління підготовкою юного спортсмена», «Управління підготовкою спортсменів у ВЗО», «Управління у сфері фізичного виховання та спорту».

Статті: Опубліковано  16 наукових статей у фахових виданнях.

Наукове керівництво: Підготувала 16 магістрів.