fizvih_logo

GolubOV

викладач кафедри

Освіта:
Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, 1991 рік., спеціальність – фізична культура і спорт, кваліфікація – тренер з виду спорту, викладач фізичної культури, інструктор лікувальної фізичної культури.

Аспірантура Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за спеціальністю «Вікова та педагогічна психологія», 2008 н.р.

Напрями наукової та професійної діяльності: Теорія та методика викладання різних видів спорту, вікова та педагогічна психологія, психологія спорту, психологія здоров’я, психосистемологія, універсологія, природовідповідні технології розвитку, інноваційні засоби фітнесу, соціальна адаптація, здоровий спосіб життя.

Транслітерація імені: Olena Holub

ORCID iD: 0000-0001-6795-6398

Профілі: Web of ScienceGoogle Scholar

Відзнаки:

• Мати-героїня України (2022 р.).
  • Подяка від ЦДПУ імені Володимира Винниченка з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти (2019 р.).

Дисципліни, які викладає: Плавання та методика викладання; Психологія спорту; Психологія здоров’я; Оздоровчі системи; Природовідповідні технології сучасних спортивних вправ для всіх; Інноваційні засоби фітнесу в системі підготовки спортсменів; Навчальна пропедевтична практика з психології спорту.

Основні публікації

Статті у наукових фахових виданнях України:

1. Бабаліч В.А., Голуб О.В. Плавання у фізичному вихованні студентів. Збірник наукових праць Педагогічні науки. Херсон, 2018. – №82. Т. 1 С.90-95 (IndexCopernicus).
  2. Бабаліч В.А., Голуб О.В. Особливості проведення навчальних занять з дисципліни «Теорія і методика викладання плавання». Збірник наукових праць ХХІV Всеукраїнської науково-практичної конференції Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку». Харків: ФОП Озеров Г.В., 2018. С. 266-271. Фахове видання (Index Copernicus).
  3. Голуб О.В. Здоровий спосіб життя як призначення людини. Збірник матеріалів ІІІ Міжнародної наукової конференції «Універсалії науки та освіти: формування світогляду особистості нової епохи». (Чернігів, 1-3 листопада 2018 р). Чернігів: КЗ «Чернігівський колегіум імені Т.Г. Шевченка», 2018. С. 34-38.
  4. Голуб О.В., Мельник С.А. Влияние отношений человека с миром на его физическое здоровье. Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту: матеріали ІІІ Всеукр. наук.-практ. семінару (м. Кропивницький, 26-27 травня 2020 р.). Кропивницький: КОД. 2020. С. 80-85.
  5. Бабаліч В.А., Маленюк Т.В., Голуб О.В., Брояковський О.В. Корекція координаційних здібностей у дітей молодшого шкільного віку з вадами слуху засобами плавання. Спортивний вісник Придніпров’я. Науково-практичний журнал. №1. 2020. С. 207-215. (Index Copernicus)
  6. Бабаліч В.А., Маленюк Т.В., Голуб О.В., Брояковський О.В. Система Й.Пілатеса – як засіб покращення фізичної підготовленості й профілактики травматизму спортсменів (на прикладі тхеквондо). Вісник Запорізького національного університету. Фізичне виховання та спорт. Запоріжжя: Видавничий дім «Гельветика», 2020. № 1. С. 87-94. (Index Copernicus)
  7. Голуб О.В. Природовідповідні технології сучасних спортивних вправ для всіх. Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту: матеріали ІV Всеукр. наук.-практ. семінару (м. Кропивницький, 23-24 лютого 2021 р.). Кропивницький: КОД, 2021. С. 36-39.
  8. Голуб О.В., Оситнянко Ю.А. Всебічне виховання молоді у військово-спортивному багатоборстві. Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту: матеріали ІV Всеукр. наук.-практ. семінару (м. Кропивницький, 23-24 лютого 2021 р.). Кропивницький: КОД, 2021. С. 36-42.
  9. Голуб О.В. Про досвід впровадження вибіркових дисциплін у закладі вищої освіти. Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту: матеріали V Всеукр. наук.-практ. семінару (м. Кропивницький, 15-16 квітня 2022 р.). Кропивницький: СПД ФО Лисенко В.Ф., 2022. С. 72-75.
  10. Хойнацка Т.А., Голуб Е.В., Гуртовая Ю.В. Универсальная система качества жизни и деятельности - инструмент совершенствования человека, коллектива, общества. Універсалії науки та освіти: формування життєвої позиції людини: Матеріали 3-ї Міжнародної наукової конференції (Чернігів, 8 квітня 2021 р.). Чернігів: КЗ «Чернігівський колегіум імені Т.Г. Шевченка», 2021. С. 81-85.