fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Челало Світлана Андріївна

концертмейстер кафедри, голова профспілкового бюро факультету

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут імені О.С. Пушкіна, 1984 р., спеціальність: Музика. Кваліфікація: вчитель музики.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 1995 р., спеціальність:  Психологія. Практична психологія в галузі народної освіти. Кваліфікація: практичний психолог.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2013 р., спеціальність:  Фізичне виховання. Кваліфікація: вчитель фізичної культури.

Напрям наукової та професійної діяльності: музикотерапія, психологія здоров’я особистості, здоров'я зберігаючі технології, емоційний інтелект.

Транслітерація імені: Chelalo Svitlana

Відзнаки:

• Грамота Управління народної освіти облвиконкому (1990 р.);
  • Почесна грамота первинної профспілкової організації викладачів і співробітників Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (2001 р.);
  • Грамота Кіровоградського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України (2006 р.);
  • Почесна грамота Кіровоградського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України (2011 р.);
  • Подяка з нагоди 100-річчя заснування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка профспілки працівників освіти і науки України (2021 р.).

Основні публікації:

1. Духовне збагачення майбутніх учителів фізичної культури засобами ритміки та хореографії. Conference Proceedings of the ІІ International Scientific Internet-Conference Modern Problems of Improve Living Standards in a Globalized World (December 8, 2017, Opole – Berdyansk – Tbilisi – Slovyansk – Kropyvnytsky), 2017; ISBN 978-83-62683-68-0 (Electronic edition); pp.499, illus., tabs., bibls. – С. 240-245.
  2. Використання новітніх оздоровчих технологій в освітньому процесі. Збірник наукових праць ХХІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції КДПУ ім. Володимира Винниченка «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку». – Кропивницький: Приватне підприємство «Ексклюзив-Систем», 2017. – С. 146-152.
  3. Історія факультету фізичного виховання за останні півтора дисятиріччя. Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка – 95 років в історії та розвитку Центральної України. Тексти доповідей регіональної наукової конференції. – Кропивницький: РВВ КДПУ ім.. В. Винниченка, 2017. – С. 126-130.
  4. Історія розвитку народних рухливих ігор та окремі аспекти їх використання у фізичному вихованні. Збірник наукових праць ХХІV Всеукраїнської науково-практичної конференції ЦДПУ ім. Володимира Винниченка «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку». – Харків: ФОП Озеров Г. В., 2018. – С. 314–319.
  5. Особливості народної фізичної культури в часи існування запорізької січі. Збірник наукових праць ХХV Всеукраїнської науково-практичної конференції ЦДПУ ім. Володимира Винниченка «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку». – Харків: ФОП Озеров Г. В., 2019. – С.75-83.
  6. Бойові мистецтва запорізьких козаків. Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку: зб. наук. праць ХХVІ Всеукр. наук.-практ. конф. ЦДПУ ім. Володимира Винниченка. Харків: ФОП Озеров Г. В. 2020. С. 304-311.
  7. Sportization of physical education as an innovative direction of modernization of physical and sports practice in the education system of Ukraine. Спортизація фізичного виховання як інноваційний напрямок модернізації фізкультурно-спортивної практики в системі освіти України. Innovative Approaches to Ensuring the Quality of Education, Scientific Research and Technological Processes. Series of monographs Faculty of Architecture, Civil Engineering and Applied Arts Katowice School of Monograph 43. Publishing House of University of Technology, Katowice, 2021; рр. 496-502. ISBN 978-83-957298-6-7.
  8. Арт-терапевтичний аспект впливу музичного супроводу на заняттях з ритміки і хореографії. Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку. Збірник наукових праць ХXVІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Кропивницький: ФОП Піскова М.А, 2021. С. 142-147.
  9. Роль музичного супроводу на заняттях з гімнастики спортивної у вищій школі. Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту : матеріали V Всеукраїнського науково-практичного семінару, 15-16 квітня 2022 р. Кропивницький: Видавець Лисенко В.Ф., 2022. С. 117-120.
  10. Особливості роботи концертмейстера на заняттях з гімнастики спортивної у вищій школі дистанційно. Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку. Збірник наукових праць ХXVІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Кропивницький: ФОП Піскова М.А., 2022. С. 127-131.