fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Переможний поступ легкоатлетів факультету фізичного виховання

Не перестають дивувати своїм спортивним завзяттям студент групи СП19Б (спеціальність: 017 Фізична культура і спорт) Олег Дорощук та його тренер Геннадій Здітовецький. Так, 10 - 12 лютого 2021 року, в м. Суми проходив Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих та молоді. Олег Дорощук подолав планку на висоті 228 см. Він посів 2 місце серед дорослих та 1 місце серед молоді, виконавши норматив майстра спорту міжнародного класу України.

Знавці легкої атлетики пам’ятають, що висота 228 см, свого часу, була феноменальним досягненням світового рівня Валерія Брумеля. Олега запрошено до складу збірної команди України для участі у Чемпіонаті Європи в приміщенні серед дорослих, який буде проходити 3 - 8 березня 2021 р. в м. Торунь (Польща). Бажаємо подальших успіхів!

doroshc

Інформацію надано кафедрою
теорії та методики олімпійського і професійного спорту