fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Успіхи на важкоатлетичному помості

Наприкінці березня, 21 – 27.03.2021 р. у м. Чернігів проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років і всеукраїнський турнір на призи Олімпійської чемпіонки Н. Скакун. На цих престижних змаганнях вдало виступила студентка факультету фізичного виховання спеціальності: 017 Фізична культура і спорт (група СП 18 Б), майстер спорту України Катерина Бугай.

У ваговій категорії 64 кг Катя у ривку підкорила 75 кг (ІІ місце) і поштовху – 96 кг! (І місце). Таким чином, в сумі двоборства вона набрала 171 кг і посіла ІІ місце у своїй ваговій категорії.

Готували спортсменку до цих відповідальних змагань В. Жуков та Ю. Кондратенко. Далі на Катю чекають міжнародні старти у складі юніорської збірної України. Побажаємо успіхів.

Інформацію надано кафедрою
теорії та методики олімпійського і професійного спорту.

Фото люб’язно надані Федерацією важкої атлетики України (UWF).