fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Вітаємо Володимира Тютюшкіна із золотом чемпіонату з пауерліфтингу!

В м. Хмельницький відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп. Студент групи СП19Б Володимир Тютюшкін виборов перше місце серед юніорів та став абсолютним чемпіоном за формулою IPF.

Крім того, він двічі встановив рекорд України, взявши вагу 212,5 кг. Також Володимир відібраний на чемпіонат світу з класичного жиму лежачи серед юніорів 2021 року, який проходитиме у Казахстані. Готував спортсмена батько, магістрант факультету фізичного виховання Володимир Олександрович Тютюшкін. Це справді значуща перемога, адже кожен виїзд на змагання зараз – це боротьба не тільки з суперниками, але і з обставинами, обмеженнями та викликами, що їх кидає всьому світові пандемія Covid-19. Відзначимо, що змагання проходили на високому рівні з дотриманням всіх карантинних заходів.

Вітаємо Володимира та його тренера з видатним досягненням та зичимо подальших успіхів!

Переглянути сюжет на каналі «Суспільне: Поділля» можна за посиланням: https://youtu.be/3BdVGV09Y8E

Кафедра теорії та методики
олімпійського і професійного спорту