fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студентка факультету фізичного виховання встановила національний рекорд на чемпіонаті Європи з класичного паверліфтингу

Студентка факультету фізичного виховання ЦДУ імені Володимира Винниченка Олександра Борщ вдало виступила на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, що проходить з 24 листопада по 4 грудня 2022 року у Польщі, у місті Скерневіце. Олександра Борщ – вихованка КЗ КДЮСШ N2, відділення паверліфтингу, і студентка факультету фізичного виховання, спеціальності «017 Фізична культура і спорт», група СП21Б.

За підсумками змагань Олександра у вправі присідання посіла 4 місце З РЕКОРДОМ УКРАЇНИ (145 кг), у вправі жим – 4 місце, у тязі – 6 місце. За сумою триборстсва зайняла 5-те місце.

У складі збірної команди України, команда дівчат зайняла 3-тє командне місце. Готували спортсменку тренери викладачі Юлія Бондаренко та В'ячеслав Жуков.

Вітаємо Олександру і тренерів із вдалим виступом на чемпіонаті Європи!