fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Змагання з силового фітнесу

06.11.2023 - 09.11.2023 кафедра фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи провела змагання серед студентів неспеціальних факультетів ЦДУ ім. В. Винниченка з силового фітнесу у вправі «Жим лежачи».

За підсумками змагань місця розподілились наступним чином:

ІІІ місце – Решетніков В'ячеслав, факультет математики, природничих наук та технологій, з результатом 95 кг (вагова категорія до 75 кг);
ІІ місце – Моторний Максим, факультет математики, природничих наук та технологій, з результатом 130 кг (вагова категорія до 85 кг);
І місце – Грищенко Владислав, факультет математики, природничих наук та технологій, з результатом 132 кг (вагова категорія до 95 кг).

Поза конкурсом активну участь прийняв викладач кафедри Бур’яноватий О.М. з результатом 105 кг (вагова категорія до 80 кг).

Вітаємо наших переможців, так тримати!