fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Профорієнтаційний захід у ліцеї

Профорієнтаційний захід у ліцеї "Лідер"

6 березня у Комунальному закладі "Ліцей "Лідер" Кропивницької міськради" відбулась зустріч представників кафедри фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка й учнів 11 класів.

Після вступного слова та інформації про Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка з відповідною відеопрезентацією, викладацьким складом та разом з тренерами СК "Борець" були представлені спеціальності факультету фізичного виховання, особливості навчальної і тренувальної діяльності, зазначені переваги сьогодення, майбутні перспективи та умовами вступу. Завершальним дійством ˗ продемонстрований майстер-клас з бразильського джиу-джитсу.