pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Ткаченко Роман Сергійович

tkachenko

викладач кафедри

Освіта:
Центральноукраїнський педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2021 р. Спеціальність: 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)

Напрям наукової та професійної діяльності: професійна підготовка, розкриття художнього потенціалу реалізація творчих досягнень майбутніх фахівців мистецького спрямування. Формування у студентів знать та вмінь створення творів мистецтв, та засвоєння професійних ключових компетентностей з навчальної дисципліни «Живопис».

Профілі: Google Scholar

Дисципліни які викладає: Живопис

Підвищення кваліфікації:

Сертифікати проходження підвищення кваліфікації

Науково-дослідна та міжнародна діяльність:

Репозитарій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка  з публікаціями, підручниками, навчально-методичними посібниками, монографіями викладачів кафедри мистецької освіти.

Художньо-творча діяльність та громадська діяльність:

Творчі роботи: «Соняшники», «Над Інгулом», «Сонце, пасіка – мій край» виставляються в музеї з 22.03.2022;

«Тетяна», «Ann №5» виставляються в музеї мистецтв з 22.03.2022;

«Святковий етюд» виставлявся в музеї мистецтв 12.12.2022 по 28.12.2022;

Участь у всеукраїнській виставці «Мальовнича Україна» 2019 року.