pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Бабенко Леонід Вікторович

babenko

кандидат педагогічних наук, професор, професор кафедри, член творчої спілки дизайнерів України

Освіта:
Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д. Ушинського, 1984 р. Спеціальність: Образотворче мистецтво, креслення та праця

Напрям наукової та професійної діяльності: Підготовка майбутніх учителів образотворчого мистецтва в умовах освітніх інновацій.

Тема кандидатської  дисертації: «Зображення простору в процесі художньо-педагогічної підготовки вчителів початкових класів», 1990 р.

ORCID ID: 0009-0000-8401-4634

Профілі: Google Scholar, Web of Science

Відзнаки:
Заслужений працівник освіти України

Дисципліни які викладає: теорія та практика рисунку, теорія та практика живопису, методика викладання мистецтва, керівник та методист педагогічної практики студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр».

Підвищення кваліфікації:

Сертифікати проходження підвищення кваліфікації

Репозитарій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка  з публікаціями, підручниками, навчально-методичними посібниками, монографіями викладачів кафедри мистецької освіти.

Художньо-творча діяльність та громадська діяльність:

Голова журі Всеукраїнського конкурсу «Графічні метаморфози» 13-14 грудня 2019 року у місті Кривий Ріг на базі комунального позашкільного мистецького навчального закладу «Криворізька міська музична школа № 4» Криворізької міської ради.