pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Шевченко Інга Леонідівна

Shevchenko

кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут імені О. С. Пушкіна, 1991 р. Спеціальність: Музика і педагогіка

Тема кандидатської дисертації: «Формування професійної культури майбутнього вчителя музики в позанавчальній діяльності», 2008 р.

ORCID ID: 0000-0002-9715-9864

Профілі: Google Scholar, Web of Science

Дисципліни які викладає: хорове диригування, сучасні технології викладання музичного мистецтва в закладі загальної середньої освіти, хорознавство, практикум хорового аранжування, практикум вокально-хорової роботи, читання хорових партитур, сольний спів.

Коло професійних інтересів: особливості професійної підготовки студентів факультетів мистецтв закладів вищої освіти у рамках сучасної гуманітарно-культурологічної парадигми.

Відзнаки:
Відмінник освіти України

Підвищення кваліфікації:

Сертифікати проходження підвищення кваліфікації

Науково-дослідна та міжнародна діяльність:

Репозитарій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка  з публікаціями, підручниками, навчально-методичними посібниками, монографіями викладачів кафедри мистецької освіти.

Художньо-творча діяльність та громадська діяльність:

Автор аранжувань творів для жіночого вокального ансамблю (близько 200).