pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Мурована Ірина Володимирівна

Murovana

кандидат педагогічних наук, викладач кафедри

Освіта: Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка, 1994р. Спеціальність: «Педагогіка і методика початкового навчання та хореографія»

Тема кандидатської дисертації: «Розвиток дитячої хореографічної освіти на Кіровоградщині (остання чверть ХХ – початок ХХІ століття), 2017

Дисципліни які викладає: Розвиток хореографічної освіти на Кіровоградщині; Методика та практикум роботи з хореографічним колективом

Відзнаки:
Відмінник освіти України

Підвищення кваліфікації:

Сертифікати проходження підвищення кваліфікації

Науково-дослідна та міжнародна діяльність:

Репозитарій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка  з публікаціями, підручниками, навчально-методичними посібниками, монографіями викладачів кафедри мистецької освіти.

Художньо-творча діяльність та громадська діяльність:

Брала участь у конференціях:

ІІІ Міжнародній конференції «Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти»

майстер-класу кандидата мистецтвознавства, професора кафедри скрипки Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, народного артиста України

З 01.09.1999 року по теперішній час працює на посаді керівника гуртка Народного художнього колективу ансамблю сучасного танцю «Час Пік» комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії "Час Пік" брали участь у конкурсах:

«Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина»

V Всеукраїнський хореографічний фестиваль «Квітнева феєрія - 2018»

Міжнародний фестиваль народного та сучасного танцю «ХАНИОТИ 2018»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс творчості «Ми з України»

Міжнародний фольклорний фестиваль «Folk Fest Skopje»

Міжнародний фестиваль-конкурс «Таланти Гоголівського краю-2020»

Міжнародний фестиваль пісні і танцю «Об’єднаємо дітей мистецтвом»

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс»

Міжнародному фестивалі-конкурсі  "Пісенна і Танцювальна Хортиця -2021"

Міжнародний дистанційний фестиваль- конкурс "Харків Talant Fest-2021"

Всеукраїнський творчий фестиваль до дня Європи «Єврофест 2021» (Євро-перфоменс)