pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Гостьова лекція «Якісна школа – сучасний простір: практичні аспекти» для магістрантів та бакалаврів спеціальності 013 Початкова освіта та 011 Освітні педагогічні науки

16 березня 2023 року в Classroom відбулась гостьова лекція «Якісна школа – сучасний простір: практичні аспекти» для 💫магістрантів та бакалаврів спеціальності 013 Початкова освіта та 011 Освітні педагогічні науки.

У заході були задіяні Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради та Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка.

Лектор – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Блудова Юлія Олександрівна.

Співлектор – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Прибора Тетяна Олександрівна.

Модератор – професор кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту кандидат педагогічних наук Одарченко Вероніка Ігорівна.

Лекцію відвідала зам. декана з виховної роботи факультету психології, педагогіки та мистецтв Андросова Наталя Миколаївна.

У ході лекції розглядалися приклади організації ранкових зустрічей, проводились різні види вправи для розвитку soft skills.

Під час лекції використовувалась групова робота із застосуванням Jamboard.

Окрему увагу б хотілось приділити активній роботі магістрантів. Вже кілька занять поспіль вони демонструють глибокі знання з предмету і надзвичайну активність.

Інформацію підготувала доцент Тетяна Прибора