кандидат педагогічних наук, викладач

Працює на кафедрі з 2000 року.

Дисципліни, які викладає: «Педагогічні технології в початковій школі», «Інноваційні технології навчання і виховання в початковій школі», «Педагогіка», «Методика виховної роботи», «Теорія та методика співпраці з родинами», «Організація ігрової діяльності».

Тема кандидатської дисертації: «Дидактичні умови поєднання словесних методів навчання у початковій школі» (2021 р.)

Коло наукових інтересів: проблема поєднання словесних методів навчання в початковій школі, педагогічний потенціал різних форм виховної роботи в початковій школі, інновації в освіті.

Публікації: має більше 30 публікацій.

Найважливіші наукові праці: «Формування конкурентоспроможного фахівця в галузі дошкільної та початкової освіти» (колективна монографія), «Педагогічна практика» (методичні рекомендації), «Поєднання словесних методів навчання у початковій школі: педагогічні тренінги для студентів та вчителів початкових класів» (методичний посібник).

Нагороди та досягнення: член громадської організації «Всеукраїнська асоціація Василя Сухомлинського»; Подяка університету, Грамота ректорату ЦДПУ, Грамота міського управління освіти, тренер НУШ.