fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студентка ЦДПУ стала призеркою Чемпіонату Європи з кіокушинкай карате

27-29 червня 2019 року у Празі (Чехія) відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai) серед юнаків, юніорів та молоді в розділі «Куміте».

У чемпіонаті брали участь близько 600 спортсменів із 24 країн. Команда України посіла почесне третє місце (29 медалей). У складі національної збірної свої спортивні вміння продемонструвала студентка ІІ курсу факультету фізичного виховання ЦДПУ імені В. Винниченка Валерія Демченко, упевнено виборовши «бронзу» в категорії «Молодь» (вага 50–55 кг).

Також у рамках чемпіонату Європи пройшов відбірковий турнір на 12-й чемпіонат Світу (12th World Championship 2019) серед жінок, за підсумками якого до вісімки вже відібраних бійців увійдуть ще кілька майбутніх учасників дванадцятої абсолютки.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання