fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Довгоочікуваний ІІ тур чемпіонату України з волейболу класичного серед чоловіків

Найближчими вихідними, 25-26 січня, до факультету фізичного виховання завітають учасники ІІ туру чемпіонату України з волейболу класичного, друга ліга. Нагадуємо що кожного року наш університет гостинно приймає домашній тур, у якому беруть участь чотири команди, а загалом у нашій підгрупі грає вісім команд.

Цього разу команді ФФВ ЦДПУ ім. В. Винниченка протистоятимуть: ВК «Решетилівка» Полтавської області, який на сьогодні очолюють турнірну таблицю, також нагадуємо що решетилівці пройшли у наступну стадію 1/8 фінальної частини Кубку України) та ВК «Київщина» з Білої Церкви - вихованці школи олімпійського резерву. У цьому турі наша збірна не буде зустрічатись з командою ВК «ГУНП у Донецькій області», але анонсуючи зустрічі у залі факультету фізичного виховання доречно зауважити на досить цікавому протистоянні у турнірній боротьбі ВК «Решетилівка» та ВК «ГУНП у Донецькій області».

Тож запрошуємо всіх шанувальників цікавої інтелектуальної гри повболівати за нашу команду!

afisha voleybol

Інформацію надано факультетом фізичного виховання