fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

З мріями про Олімпіаду - 2020

Олег Дорощук – студент групи СП19Б (спеціальність: 017 Фізична культура і спорт) факультету фізичного виховання не втомлюється дивувати нас своїми досягненнями та новими здобутками.

Дев’ятого лютого у складі юніорської збірної України з легкої атлетики він здобув чергову яскраву перемогу на IV юніорському Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), що проходив у Стамбулі (Туреччина). У турнірі брали участь 206 спортсменів з 24 країн. У секторі для стрибків у висоту вихованець тренера Г. Здітовецького здобув блискучу перемогу з результатом 2 м 20 см, що є рекордом цього престижного турніру.

Тож побажаємо Олегу виконати весною олімпійський кваліфікаційний норматив та отримати путівку у Токіо – 2020.

DoroschukO result

Інформацію надано факультетом фізичного виховання