fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

ПРОФЕСІЙНЕ СПРЯМУВАННЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЦДПУ

11 березня 2020 року на факультеті фізичного виховання відбулась зустріч з начальником Кіровоградського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, стейкхолдером – Шевченком Олександром Володимировичем з метою професійного спрямування студентів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура).

Студенти отримали інформацію щодо професійної діяльності фахівців галузі фізичного виховання і спорту, брали активну участь в обговоренні проблем освітнього процесу сучасних закладів загальної середньої освіти та можливостей розвитку фізичної культури молоді. Олександр Володимирович охарактеризував перспективи подальшої роботи майбутніх учителів фізичної культури та можливість їх працевлаштування.

Кафедра теорії і методики фізичного виховання