fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Вдалий крок до еліти українського спорту

Минулий рік був дуже складним з погляду організації, проведення тренувального процесу. Скасовувались та переносились спортивні змагання, припинялась робота спортивної інфраструктури. Але спортивна діяльність є невід’ємною частиною життя кожного спортсмена та тренера. Тому в таких надзвичайних умовах професійні тренери та спортсмени знаходять можливості для тренувань та підтримки своєї спортивної форми. У 2020 році було скасовано 90 % змагань з тенісу настільного, але після “карантинної відлиги” у вересні був проведений командний Чемпіонат України в місті Чернігові. У цих змаганнях брав участь студент факультету фізичного виховання (група СП17Б), майстер спорту України Всеволод Брояковський.

Старт був дуже вдалим. У важкій, напруженій, безкомпромісній боротьбі з кращими тенісистами країни здобута бронзова нагорода. Особистий рейтинг Всеволода та підсумок змагань дозволили потрапити до лав національної збірної України з тенісу настільного. Нагадаємо, що готував до цих відповідальних стартів нашого перспективного спортсмена старший викладач кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту, кандидат педагогічних наук Олександр Вікторович Брояковський. Вітаємо Всеволода та його тренера з цим досягненням та бажаємо успіхів у спортивному 2021 році!

Інформацію надано кафедрою

теорії та методики олімпійського і професійного спорту

Інформацію надано факультетом фізичного виховання