fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Світла пам'ять Валерію Нєчаєву

Ректорат та колектив факультету фізичного виховання глибоко сумує з приводу смерті колишнього старшого викладача кафедри спорту і спортивних ігор (нині кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту) Валерія Івановича Нєчаєва.

f1

З факультетом фізичного виховання пов’язана його плідна викладацька та тренерська діяльність. Чудовий організатор, талановитий тренер, який виховав близько 40 студентів, які грали у вищій та першій лізі з футболу, а вихованець Вадим Євтушенко свого часу у складі збірної СРСР став Заслуженим майстром спорту та олімпійським чемпіоном.

У 1981 році був запрошений на посаду завідуючого кафедрою фізичного виховання нашого університету, де продовжував займатися викладацькою та науковою роботою. Ним підготовлено 10 науково-методичних посібників з грифом МОН та понад 80 статей. Для багатьох поколінь студентів та викладачів він був втіленням Лицаря фізичної культури і спорту.

Пам’ять про дорогу нам людину надовго збережеться в наших серцях.

Ректорат університету,
колектив факультету фізичного виховання,