fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

На факультеті фізичного виховання відбувся Всеукраїнський турнір з боксу

З 29 червня по 3 липня 2021 р. на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулись змагання V відкритого всеукраїнського турніру з боксу пам’яті заслуженого тренера України Віктора Зверєва.

Учасників змагань привітали голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна, міський голова Андрій Райкович, заступник голови Кіровоградської обласної ради, президент Кіровоградської обласної федерації боксу Вадим Волканов, генеральний секретар ФБУ Ілля Гурович, начальник управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Ірина Глобенко, засновник агрохолдингу «АЙ ЕНД Ю ГРУП ЮКРЕЙН» Сергій Тарасов, декан факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка професор Анатолій Турчак, директор КЗ ОСДЮШОР-2, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Віталій Винокуров, головний суддя змагань суддя міжнародної категорії АІВА Дмитро Лазарєв, головний секретар, суддя міжнародної категорії АІВА Олександр Кучерявий.

До Кропивницького завітали 84 спортсмени з 19 областей України, до фінальних змагань потрапили 16 боксерів. Приємно відзначити, що студент 1-го курсу факультету фізичного виховання спеціальності «014 Середня освіта (Фізична культура)» Євген Стась (тренер: Дмитро Березній) та студент 2-го курсу спеціальності «017 Фізична культура і спорт» Андрій Щуцький (тренери: Віктор Саласенко, Вадим Саласенко) вибороли перші місця у своїх вагових категоріях і виконали норматив майстра спорту України. Андрія Щуцького визнали найкращим боксером турніру.

Головним подарунком для спортсменів, вболівальників і спортивної спільноти Кіровоградщини під час фінальних змагань 3 липня 2021 р. стала зустріч з олімпійським чемпіоном, чемпіоном світу серед професіоналів Олександром Усиком, який нагородив чемпіонів, призерів турніру та надав можливість глядачам долучитися до спільного святкового фото.

Вітаємо колектив факультету фізичного виховання з успішним виступом на турнірі та бажаємо учасникам подальших успіхів у спорті та навчанні!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання