fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

На факультеті фізичного виховання відбулося свято фізкультури і спорту

Щорічно, у другу суботу вересня, в Україні відзначають День фізичної культури та спорту – свято сили, краси, здоров’я, гармонії і бадьорого настрою. 9 вересня, з нагоди Дня фізичної культури і спорту, на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка відбулася святкова лінійка та фізкультурно-спортивні змагання серед збірних команд студентів І-ІV курсів.

Першокурсників привітали декан, завідувачі кафедр і спеціальна гостя заходу – Анастасія Мисник – срібна призерка Паралімпіади-2020 в Токіо, рекордсменка Європи.

Цікаві естафети, різноманітні конкурси, спортивні змагання виявили найспритніших, найшвидших та найсильніших. Перше місце вибороли найдосвідченіші учасники – студенти випускного курсу. Всі команди були нагороджені солодощами, а змагання ще раз підтвердили, що в здоровому тілі – здоровий дух!