fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Вітаємо з приголомшливими результатами на чемпіонаті України з кіокушинкай карате студентів ІІ курсу факультету фізичного виховання!

Наші спортсмени Леонід Писаний і Роман Волченко у віковій категорії 2001-2003 р.н. вибороли ІІ місце, що дає надію на вдалий виступ на чемпіонаті Європи, який відбудеться в Румунії 13-14 листопада 2021 року.

Бажаємо досягти максимальних висот і не зупинятися на досягнутому не тільки спортсменам, а й тренеру, який вклав багато сил і енергії для досягнення такого результату, Бранч-Чиферу України, який має 4 дан, доценту, кандидату наук з фізичного виховання та спорту – Володимиру Галімському!

Чемпіонат України з кіокушинкай карате відбувся на факультеті фізичного виховання ЦДПУ ім. В.Винниченка. Змагання зібрали понад 400 учасників із 17-ти регіонів України. Призери отримали право представляти нашу країну на чемпіонаті Європи.

Попереду багато перемог і роботи над собою. Вдалих стартів!