fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студент факультету фізичного виховання посів друге місце на чемпіонаті України з настільного тенісу

14 жовтня 2021 року у м. Чернігів відбулося нагородження переможців та призерів Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед 12 команд Суперліги. За підсумками сезону 2020-2021 рр, Всеволод Брояковський, майстер спорту України, магістрант факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка, у складі команди «Тенісна Академія» з м. Суми виборов друге місце.

Крім того, за результатами сезону ця команда буде представляти нашу країну у Європейському кубку ETTU.

Вітаємо Всеволода та його тренера, старшого викладача кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту Олександра Вікторовича Брояковського з цими досягненнями. Бажаємо подальших успіхів у спорті і навчанні!

Кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту