• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студент першого курсу факультету фізичного виховання здобув золото на обласному чемпіонаті з грепплінгу

9-10 жовтня 2021 року в спортивному комплексі «Енергоспорт» у м. Кропивницький відбувся Відкритий чемпіонат Кіровоградської області з грепплінгу серед дітей, молодших юнаків, юнаків, старших юнаків та дорослих «KROPYVNYTSKYI OPEN 2021». Спортивна подія була присвячена Дню захисників і захисниць України.

Учасниками турніру стали понад 250 представників спортивних клубів Полтавської, Черкаської та Кіровоградської областей. Нашу область у віковій категорії 18+ (вага 66 кг) представляв Костянтин Мізун — студент 1 курсу факультету фізичного виховання (група СП21БЗ), який виборов перше місце змагань.

Вітаємо переможця та бажаємо подальших спортивних досягнень!