fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Золотий п’єдестал на чемпіонаті Європи з боксу!

14-23 жовтня 2021 року у місті Будва (Чорногорія) відбулися змагання чемпіонату Європи з боксу серед молоді. Студент 1 курсу факультету фізичного виховання спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Бозорбой Матякубов у складі національної збірної команди захищав честь України.

В спортивній скарбниці Бозорбоя вже є титули: бронзового призера чемпіонату Європи з боксу серед молоді 2020 р. та срібного призера чемпіонату світу 2021 року.

У змаганнях брали участь 339 боксерів віком до 18 років з 38 країн (серед них 226 хлопців та 113 дівчат). У попередніх поєдинках в складній боротьбі були здобуті три перемоги над суперниками з Туреччини, Хорватії та Росії. У фінальних змаганнях чемпіонату Бозорбой Матякубов у ваговій категорії 67 кг переміг боксера з Іспанії Франка Мартінеса і посів І місце. У загальнокомандному заліку команда України посіла ІІ місце.

Вітаємо нашого спортсмена і бригаду тренерів Вадима, Віктора та Дмитра Саласенків та Євгена Пархоменка з перемогою!

Бажаємо студентові успіхів у навчанні та досягнення олімпійських вершин, а тренерському складу — талановитих вихованців!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання