fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студент факультету фізичного виховання переміг на міжнародному турнірі з боксу

15-20 червня 2022 року в м. Афіни (Греція) відбулись змагання Міжнародного турніру з боксу «Кубок Акрополя». В змаганнях брали участь спортсмени з різних країн світу. У складі збірної команди України у ваговій категорії до 67 свою спортивну майстерність продемонстрував студент І курсу, першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка – Бозорбой Матякубов (тренери: Вадим та Віктор Саласенки).

У наполегливій боротьбі Бозорбой переміг боксерів з Сейшел та Болгарії і вийшов до фінального поєдинку зі спортсменом з Польщі. Фінальні змагання довели незламність нашого спортсмена: Бозорбой Матякубов посів І місце.

Вітаємо студента і колектив тренерів із вдалими результатами і бажаємо подальших спортивних перемог та успіхів у навчанні!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання