fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студент факультету фізичного виховання став чемпіоном України зі стрибків у висоту

Чемпіонат України-2022 з легкої атлетики відбувся у місті Луцьк на стадіоні «Авангард». У змаганнях брав участь 441 атлет з 24 областей України. Кіровоградську область представив студент факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Олег Дорощук. Студент 4 курсу групи СП19Б, майстер спорту міжнародного класу, став чемпіоном України серед дорослих.

Стрибун у висоту з Кропивницького з першої спроби взяв висоту 2 метри 15 сантиметрів. Змагання проходили за надзвичайно несприятливих погодних умов, йшла злива, тому щоб уникнути травмування Олег відмовився від подальших спроб. Всі висоти спортсмен брав з перших спроб та виборов «золото».

Наразі спортсмен готується до зимового сезону змагань.

Вітаємо чемпіона України Олега Дорощука та його тренера Геннадія Здітовецького з вдалим виступом та бажаємо подальших перемог!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання