• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студенти факультету фізичного виховання стали бронзовими призерами Чемпіонату України зі спортивної гімнастики

З 6 до 10 жовтня 2022 року у Києві проходив Чемпіонат України зі спортивної гімнастики. Кіровоградщину представляли вихованці комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціаізована школа олімпійського резерву "Надія"». Спортсмени стали срібними призерами Чемпіонату України. До складу команди входили чотири спортсмени, три з яких — це студенти факультету фізичного виховання: Андрій Анікін (група СП22М), Олександр Матвєєв (група ФК20БІІ), Данило Брижак (група СП22Б) і Олександр Незамай.

В індивідуальному заліку відзначився Олександр Матвєєв. Він посів перше місце у багатоборстві, друге місце — у вільних вправах, перше місце — на паралельних брусах.

Вітаємо спортсменів і тренерів, які навіть в умовах воєнного часу продовжують тренуватися, гідно виступати на змаганнях, здобувати перемоги!