fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студент факультету фізичного виховання переміг на юніорському чемпіонаті світу з грепплінгу

З 12 до 15 жовтня 2022 року в Іспанії (м. Понтеведра) відбувся чемпіонат світу зі спортивної боротьби грепплінгу серед юніорів. Україну на чемпіонаті світу представляли вісім спортсменів. До складу команди входив Костянтин Мізун – студент факультету фізичного виховання, який навчається на спеціальності «017 Фізична культура і спорт», група СП21БЗ. Костянтин переміг у ваговій категорії до 62 кілограм у розділі гі.

Грепплінг – це відносно новий вид спортивного єдиноборства в Україні. Це комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових і задушливих прийомів намагається підкорити суперника. Спортсмени повинні набрати більшу кількість очок у процесі боротьби за допомогою технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, поворотів, підніжок, підсічок тощо). Ударна техніка у грепплінгу суворо заборонена.

Вітаємо Костянтина Мізуна і його тренера Олександра Коренева з перемогою!